Aradığınız soruların cevabı aşağıda yoksa bize ulaşmaktan çekinmeyin. İsterseniz telefonla isterseniz de buradan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

Kütahya çiçek siparişi nasıl verilir?

Kütahya Melis Çiçek web sitesinden dilediğiniz ürünü, teslimat gün ve saatini, alıcı ve gönderici bilgilerini girerek dakikalar içerisinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kütahya'nın tüm ilçe ve köylerine çiçek siparişi verebilir miyim?

Çiçek siparişinizi oluştururken sizden bölge seçmeniz istenmekte ve buna göre ücretlendirmesi sistem tarafından tarafınıza gösterilmektedir. Eğer göndermek istediğiniz bölge listede yer almıyorsa bize telefon ile ulaşarak o bölgeye teslimatın olup olmadığı ve ücretlendirmesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çiçek siparişi verdiğim kişi adreste bulunamazsa ne oluyor?

Öncelikle çiçek siparişiniz belirtilen adrese götürülür alıcı kişi adreste yok ise telefon ile aranır ve bir çözüme ulaşılmaya çalışılır. Eğer alıcıya telefonla ulaşılmazsa gönderici kişi telefonla aranır ve bilgi verilir. Eğer her ikisine de telefon ile ulaşılamazsa hazırlanan çiçek mağazamıza getirilir ve buradan alınması istenir.

Çiçek siparişimi oluşturduktan sonra iptal ya da farklı bir ürün ile değişim yapabilir miyim?

Çiçeklerimiz kişiye olarak bir hazırlık sürecinden geçtiği için çiçek hazırlanmaya başladıktan sonra iptal ya da değişim yapılamaz. Ancak siparişiniz henüz hazırlanmadıysa farklı bir ürün ile değişim veya iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sunulan ürünlerin haricinde isteğime göre tasarım yaptırabilir miyim?

Aynı çiçekler kullanılarak bir çok farklı tasarımlar yapılabildiğinden bunların hepsini web sitemizde sergilememiz mümkün değil. Dilerseniz telefon ile bize ulaşarak hayalinizdeki tasarımı bize aktarabilirsiniz biz de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.